179 | PŘÍMOŘSKÉ MĚSTEČKO
ARNEGGER Alois (1879 – 1963)
- vyvolávací cena: 100 000 CZK
- zpět
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Olej na plátno, 93 x 124 cm, rámováno, signováno vpravo dole A. Arnegger.